KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252923
nr 1425 2923
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Sydländskt hus, monogramsignerad, -70. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x49
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:09:44
150 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg